Valentín

Svätý Valentín, známy aj ako Deň svätého Valentína, je špeciálny deň, ktorý sa oslavuje 14. februára. Je to deň, keď ľudia prejavujú svoju lásku a záväzok voči svojim partnerom. Je to tiež príležitosť, kedy sa vymieňajú darčeky, kvety a romantické prejavy.

#ShowMore#

Tradične sa na tento deň dávajú darčeky, najmä kvety, čokolády a romantické karty. Zaľúbenci  chodia na rande, rezervujú si stoly v reštauráciách alebo organizujú romantické výlety. Mnoho ľudí sa snaží prekvapiť svojich partnerov rôznymi romantickými gestami. Niektorí mladí  môžu poslať anonymné Valentínky - kartičky so srdiečkami a romantickými odkazmi.

Valentínske dekorácie sú skvelým spôsobom, ako vytvoriť romantickú atmosféru a dodatočne zvýrazniť sviatok Svätého Valentína. Srdiečka sú klasickým symbolom lásky a perfektnou voľbou pre valentínske dekorácie. Môžete ich vyrobiť z papiera, nalepiť ich na steny alebo ich povesiť na rôzne miesta vo vašom dome.

Aj kvety sú  spojené so Svätým Valentínom – hlavne ruže. Použite červené ruže ako súčasť vášho dekoru. Môžete ich dať do vázy a umiestniť na stôl alebo iné priestory vo vašom dome.

Neodmysliteľnou súčasťou romantického valentínskeho večera sú sviečky. Vyberte si sviečky v odtieňoch červenej alebo ružovej farby a umiestnite ich na stoly, komody alebo iné povrchy. Uistite sa, že sviece budú umiestnené bezpečne a vzdialene od horľavých materiálov.

Balóny môžu byť ďalším zábavným a farebným prvkom valentínskeho dekoru. Zvoľte balóny v červenej, ružovej alebo bielej farbe a poveste ich vo vašom dome alebo ich rozmiestnite po miestnosti.

Pripravte si valentínsky stolový dekor pre romantickú večeru. Použite červené alebo ružové obrusy, srdiečka, kvety a sviečky, aby ste vytvorili lákavý stolový priestor.

Pamätajte, že najdôležitejšou súčasťou valentínskych dekorácií je vytvoriť príjemnú a romantickú atmosféru pre vás a vášho partnera. Buďte kreatívni a prispôsobte dekorácie vašim osobným preferenciám a štýlu.

Najpredávanejšie

Polystyránové srdiečko 50mm
Polystyránové srdiečko 50mm
Skladom (2 ks)
Kód: 802-45
 
€0,63
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Polystyránové srdiečko 50mm
€0,63

Polystyránové srdiečko 50mm

Kód: 802-45
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke nad 50€
Doručenie do 24-72 hodín
Doručenie do 24-72 hodín
na akúkoľvek adresu
Cez 3000 výdajných miest
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku