Vernostný program

Pripravili  sme pre Vás vernostný program.   

 

Zákazníci Kolorie sú pre nás jedna veľká rodina s citom pre umenie, krásu, kreativitu a nekonečnou studnicou nápadov😊 Našich verných zákazníkov si nesmierne vážime, a preto vás  chceme aj adekvátne odmeniť. 

V Kolorii môžete nakupovať už  NAVŽDY VÝHODNEJŠIE, stačí sa zaregistrovať. 

 

  1. Už pri registrácii automaticky získate  5 % zľavu na svoje nákupy.
  2. Ak za jeden  rok  nakúpite tovar v hodnote nad 2500 EUR získate  automaticky 10% zľavu  na ďalšie nákupy. 
  3. Ak za jeden  rok  nakúpite tovar v hodnote hodnote nad 5000 EUR   automaticky získavate zľavu 20% ďalšie nákupy. 
  4. Ako registrovaný člen budete ako prvý  informovaný o novinkách, o výhodných akciách , zľavách, o totálnych výpredajoch alebo zaujímavých darčekoch k nákupu. 

 

 

Neplaťte viac, keď nemusíte -  jednoducho sa zaregistrujte 😊

 

 

Súhlas so spracúvaním osobných údajov dotknutých osôb na účely poskytovania zliav, bonusov či iných výhod členom vernostného programu

Dňa 25.05.2018 vstúpilo do účinnosti Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) („GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov („ZOOÚ“), preto si plníme informačnú povinnosť o právach dotknutých osôb tu: Ochrana Osobných Údajov.

 

Po oboznámení s právami dotknutých osôb v zmysle GDPR a ZOOÚ dobrovoľne súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Amrex s.r.o. so sídlom Syslia 40, Bratislava – mestská časť Ružinov, 821 05, IČO: 36229776, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, vložka č. 23733/B, oddiel: Sa, v rozsahu osobných údajov meno, priezvisko, trvalý pobyt, dátum narodenia, pohlavie za účelom poskytovania zliav, bonusov či iných výhod členom vernostného programu. Osobné údaje budú poskytnuté tretím stranám na účely IT servisu vyššie uvedenej internetovej stránky www.koloria.sk. Osobné údaje dotknutých osôb sa nebudú prenášať do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia. Vašu žiadosť o odvolanie súhlasu pošlite na e-mailovú adresu koloria@koloria.sk.